Ofenzivní záložník Realu Madrid Luka Modrič se podělil o své myšlenky na rozhodnutí 34letého záložníka Los Blancos Toniho Kroose skončit po Euru 2024.

„Milý Toni! Je pro mě velmi těžké napsat tato slova. Fotbalový svět je zarmoucen odchodem historického hráče a musím přiznat, že mě také velmi mrzí. Můj příteli, jsi legendou tohoto sportu a legenda Realu Madrid, bylo pro mě ctí sdílet s vámi střed hřiště Realu Madrid. Máte vlastnosti, které z vás dělají jedinečného a speciálního hráče dosáhl všeho, ale ještě zbývá jedna věc, společně jdeme za 15. trofejí Ligy mistrů, budeš mi chybět, příteli,“ napsal Modric na svou stránku na sociálních sítích.

Ofenzivní záložník Realu Madrid Luka Modrič se poděli

Emotivní vzkaz od Modriče zdůrazňuje hluboké kamarádství a respekt, který chová ke svému dlouholetému středopolaři Kroosovi. Je jasné, že ti dva vytvořili nerozbitné pouto během let společných úspěchů na Santiago Bernabéu. Modricova srdečná slova odrážejí lidskou stránku sportu, když se loučí s blízkým přítelem a spoluhráčem, který ve hře zanechal nesmazatelnou stopu.

Německý fotbalista hraje za „Whites“ (Real Madrid) od roku 2014. Během tohoto období odehrál 463 zápasů napříč všemi soutěžemi (28 gólů a 98 asistencí). Dříve hráč působil také v Bayernu Mnichov a Bayeru Leverkusen. Za německý národní tým má Kroos na svém kontě 108 zápasů a vstřelil 17 gólů. S národním týmem vyhrál zlatou medaili Světového poháru 2014 a získal bronzové medaile na Mistrovství světa 2010, Euru 2012 a Euru 2016.

Jak byste popsal tón Modričova vzkazu Kroosovi?
Veselé a slavnostní
0%
Ponurý a melancholický
100%
Upřímný a emotivní
0%
Voted: 1